Mąż robi czarter

W tym roku postanowiliśmy z mężem pojechać gdzieś dalej z naszymi dziećmi. Są już na tyle duże, że kilku godzinna podróż nie powinna być dla nich tak męcząca jak jeszcze dwa lata temu. Mieszkamy nad morzem także chcieliśmy my także po prostu pojechać gdzieś indziej.

Najlepszy czarter jachtów

bezpieczny czarter na MazurachChciałam żeby dzieci zobaczyły też coś innego a także żeby poznały jakieś inne atrakcje. Zdecydowaliśmy się na wyjazd na Mazury. Tam jest pięknie i jest dużo ciekawych atrakcji dla dzieci a także dla dorosłych. Gdy mąż przeglądał różne oferty przez internet zobaczył ogłoszenie dotyczące czarteru jachtów. W sumie mogłaby być to wspaniała przygoda. I dzieciom na pewno też by się spodobało. W tym ogłoszeniu było zresztą napisane, że jest to bezpieczny czarter na Mazurach czyli coś dla nas. Zobaczyliśmy dokładnie ile coś takiego kosztuje. I nie był to też dla nas taki wydatek, który by nas zniechęcił. Gdy powiedzieliśmy dzieciom o tym, że wynajęliśmy jacht na Mazurach to byli bardzo szczęśliwi. Nawet nie sądziłam, że się aż tak bardzo ucieszą. Razem odliczaliśmy dni do naszego wyjazdu. A gdy już w końcu pojechaliśmy na Mazury czekaliśmy tylko na tą wyprawę jachtem. Poszliśmy rano do portu jachtowego. Tam okazało się, że nasz jacht jest naprawdę bardzo ładny. Myślę, że był wręcz najładniejszy. Oczywiście musieliśmy założyć kapoki dla bezpieczeństwa. Pogoda nam dopisała i tym bardziej nasza wyprawa zapowiadała się interesująco.

Wyprawa jachtem była wspaniała. Dzieci były bardzo podekscytowane i bardzo to przeżywały. Ja zrobiłam wiele udanych zdjęć i nagrałam także kilka śmiesznych filmików podczas tej wyprawy. Mąż zachowywał się jak kapitan dużego statku co bardzo mnie śmieszyło. Wszyscy bawiliśmy się na tym jachcie naprawdę bardzo dobrze.