Matka odwiedza drukarnię syna oferującą druk folderów

Adam to zawsze miał jakieś aspiracje i często snuł różne plany na przyszłość. Jedne były bardzo wybujałe a inne całkiem realne. Mimo swoich zawirowań zawodowych w końcu jakoś udało mu się wszystko poukładać. Jestem bardzo duma z syna, że teraz tak dobrze sobie radzi.

Druk folderów od ręki

druk folderów Do Adama należy drukarnia, którą kupił w zeszłym roku w centrum Krakowa. Zaciągnął kredyt na bardzo korzystnych warunkach i dzięki temu mógł zakupić drukarki oraz cały sprzęt biurowy. Na chwilę obecną jego drukarnia świetnie sobie radzi i wszystko jest dobrze. Ja to czasami chodzę do Adasia do pracy, by zobaczyć jak to wszystko wygląda dokładnie. Nie przeszkadzam mu jak ma klientów i trzymam się z boku. Widziałam ostatnio jak Adam wykonywał druk książek dla jakiegoś pisarza. Nie był on znany i pewnie druk książek wykonywał dla swoich bliskich. Adaś to jest bardzo profesjonalny i ładnie obsługuje wszystkich klientów. Ostatnio wykonywał druk katalogów dla jakiegoś sklepu i sam zdecydował, że wprowadzi zmiany, które będą korzystne. Klient był z tego bardzo zadowolony i podziękował mu za czujność. Cieszę się, że synowi się powodzi, to dobry chłopak i doskonale sobie radzi. Jak już od niego wychodziłam do weszła jakaś młoda kobieta, aby zapytać czy ta drukarnia wykona dla niej rekomendowany przez wielu druk folderów w Krakowie od ręki, ponieważ bardzo się spieszy. Nie wiem jak sprawa się potoczyła bo musiałam wyjść, ale wieczorem i tak mi syn na pewno wszystko opowie. Ta drukarnia to dobry interes, bo Adaś od razu odżył. Ma więcej zajęć i lubi wykonywać druk książek chyba najbardziej. Wiem, że się spełnia i mnie jako matkę to bardzo cieszy.

Kredyt ma jeszcze na rok i jak go spłaci, to drukarnia całkowicie będzie do niego należała. Wtedy na pewno będzie chciał kogoś zatrudnić do pomocy. Jestem dumna.