Lublin – poszukiwanie profesjonalnych projektantów wnętrz

Udało mi się po kilku latach przekonać męża, byśmy zrobili generalny remont w mieszkaniu. Córki dorastały, chciały mieć inaczej zaaranżowane pokoje, a w wielu miejscach w mieszkaniu przydałoby się zmienić parkiet i pomalować ściany, więc zaproponowałam, że i tak tyle jest do roboty, to zmieńmy wszystko od razu za jednym razem.

Projektanci wnętrz z Lublina – profesjonalne usługi

profesjonalni projektanci wnętrz lublinZebraliśmy się więc z rodziną i postanowiliśmy stworzyć nasz własny projekt całego mieszkania. Po nowemu. Ale bardzo szybko okazało się, że się do tego nie nadajemy. Niby każde z nas miało jakieś pomysły, ale gdy tak bardziej je analizowaliśmy, to nie bardzo wiedzieliśmy, czy w ogóle są one do zrealizowania. Później też nie mogliśmy znaleźć odpowiednich mebli czy dekoracji, by dopasować je do naszych planów. W końcu się poddaliśmy i stwierdziliśmy, że potrzebujemy kogoś z zewnątrz, kto by się tym zajął dla nas i stworzył świetny projekt na całe mieszkanie. Innymi słowy potrzebni nam byli profesjonalni projektanci wnętrz Lublin natomiast to było takie miasto, a w nim mieszkaliśmy, że bardzo szybko udało nam się dostać kontakt do polecanego projektanta. Z jego usług korzystała akurat moja znajoma z pracy i powiedziała, że tak, jak zaprojektował jej mieszkanie, to ona nigdy by sobie nie zaprojektowała, bo nie byłaby w stanie wpaść na takie świetne pomysły i rozwiązania. To mi wystarczyło, aby mnie przekonać.

No i ponownie polecenie mojej znajomej zdziałało cuda. Projektant, gdy pokazał nam już całość projektu mieszkania, spowodował, ze wręcz oszalałam ze szczęścia. Zakochałam się w tym projekcie, bo nie mogłam uwierzyć, że w moim ciasnym mieszkanku można wprowadzić takie zmiany i tak to będzie ostatecznie wyglądać. Czas było więc zabrać się do pracy.