Lekcje tenisa dla dzieci – wspólny wypad rodzinny

Od dłuższego czasu planowałam wspólną sobotę z rodziną. Ostatnio mieliśmy na to bardzo mało wolnego czasu. Za wszelką cenę chciałam zaproponować im wspólną rozrywkę. Bardzo długo zastanawiałam się nad czymś odpowiednim. Ostatecznie pomógł mi w tym mój przyjaciel.

Tenis dla dzieci – dobry sposób na wolny  czas

tenis dla dzieci-krakówZaproponował lekcje tenis dla dzieci-kraków. To mnie od razu zainteresowało. W domu odwiedziłam ich stronę internetową. Wszystko znajdowało się na terenie zielonej szkoły i można było skorzystać z wielu rozrywek. Na dodatek oferowano pomoc dobrych instruktorów. Zapytałam się mojej rodziny co myślą o takiej formie rozrywki. Na końcu moglibyśmy sobie zrobić ognisko i upiec kiełbaski. Wszyscy byli zachwyceni. Tenis bardzo przypadł im do gustu. Wcześniej zawsze wybieraliśmy się na wspólne wypady za miasto. Zarezerwowałam dla nas termin. Po przyjeździe na miejsce zauważyłam, że wszystko otoczone jest nie wielkim laskiem. To dodawało wspaniałą atmosferę. Świeże powietrze oraz łono natury zawsze działało pozytywnie na humor. Nasz lekcje tenisa obyły się na nowoczesnym korcie. Tam czekało na nas wiele atrakcji. Podobało mi się luźne podejście wszystkich nauczycieli. Nie wywierali oni żadnej presji na dzieciach. Nawet osoby, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z tym sportem mogły się zaangażować. Dowiedziałam się, że także organizuje się tam obozy tenisowe. Zjeżdża się młodzież z całej Polski i w miły sposób spędza wakacje.

Pomyślałam, że to wspaniałe miejsce na taki rodzinny wyjazd. Również Kraków zachęcał miliony turystów. Zawsze było można go dobrze odwiedzić. Na tym mi zależało. Takie oferty zawsze były bardzo atrakcyjne.