L’biotic polecił mi dermatolog

Ostatnio zaczęłam miewać problemy z cerą. Niby nie było to nic strasznego, ale na pewno utrudniało mi to w jakiś sposób życie. Moja skóra nagle stała się bardzo przesuszona, łuszczyła się, a przecież nie stosowałam ostatnio żadnych peelingów, więc nie powinno tak być. Stosuje dobre kosmetyki naturalne marki l’biotica i zawsze mi one dobrze służyły.

Tania l’biotica ma mi pomóc

tania l'bioticaOstatnio co prawda zaczęłam trochę eksperymentować i kupiłam sobie krem cera plus, jednak nie dostałam na niego żadnego uczulenia, a cera wyglądała po nim lepiej. Nie wiedziałam co powinnam odstawić, żeby znowu wyglądać dobrze. Potrzebowałam też na pewno wizyty u dermatologa. Miałam nadzieję, ze coś mi poleci. Kupiłam dla siebie nawet kosmetyki dla dzieci, w nadziei że będą dla mnie delikatniejsze, ale to również pomogło tylko na chwilę, nie na stałe. Umówiłam się zatem do dobrego dermatologa. Tamten powiedział mi, ze nawet najlepsze naturalne kosmetyki mogą uczulać, więc nie ma co się dziwić. Najpierw kazał mi odstawić nowo zakupiony krem, a potem polecił mi jeszcze markę sylveco i tania l’biotica. Jeśli nie dostanę kremu nawilżającego z tej firmy to wtedy powinnam kupić krem dermedic, o zbliżonej recepturze.

To był strzał w dziesiątkę. Ten krem był naprawdę fantastyczny. Co prawda wydawało mi się po składzie, ze nie ma w nim nic nadzwyczajnego, jedynie jakieś wyciągi roślinne, ale jak widać to poskutkowało. Moja cera na nowo zaczęła wyglądać dobrze, już się je łuszczy, ani nie jest przesuszona. Wszystko wróciło do normy, a ja nadal stosuję ten krem.