Ławki parkowe i inna architektura w lesie

Mieszkam wraz z mężem i synem na wsi. Do najbliższego, większego miasta mamy około trzydziestu kilometrów. Jednak nie stanowi to dla nas problemu.

Praktyczne ławki parkowe integrują ludzi

praktyczne ławki parkoweKochamy miejsce, w którym mieszkamy. W końcu świadomie zdecydowaliśmy się na to aby właśnie tutaj kupić działkę i wybudować dom. W naszej miejscowości jest bardzo dużo lasów. Otaczają one ogromne polany. Na kilku z tych polan urząd gminy zdecydował, że zagospodarują miejsca, w których przyjezdni będą mogli odpocząć. Zostały ustawione stoły drewniane, a przy każdym stole praktyczne ławki parkowe cena. Do tego zostały ustawione grile betonowe, na których „goście” będą mogli przyrządzić sobie małą ucztę. Na całe szczęście są równie kosze parkowe. I mam nadzieję, że osoby które będą korzystać z tych polan będą korzystać również z tychże koszy. Wiele miejscowych osób bardzo martwiło się, że ludzie będą przyjeżdżać, odpoczywać i zostawiać po sobie górę śmieci, ale nie w koszach tylko obok nich lub na samych polanach. Sama osobiście też się tego obawiałam i nadal obawiam, bo niestety jest wiele osób, które nie dbają o czystość. Kilka razy nawet wybraliśmy się z moimi chłopcami na te polany. I muszę przyznać, że byłam pozytywnie zaskoczona tym, że nie było brudno. Było kilka rodzin, które nie dość, że zachowywały się rewelacyjnie to jeszcze śmieci naprawdę trafiały do koszy. Jedna rodzina bardzo zapadła mi w pamięć kiedy to wszystkie śmieci po sobie zabrali.

Stwierdzili, że lepiej wziąć i wyrzucić do segregowanych śmiech, bo tutaj jeszcze mogłyby zwierzęta wyciągnąć. Byłam pod ogromnym wrażeniem.