Kupuję kolorową roletkę do kuchni

Mieszkanie wynajmuję w centrum Bydgoszczy. Właściciel jest bardzo sympatycznym chłopakiem i dobrze się dogadujemy. Jeżeli mam jakieś ochoty na zmiany w mieszkaniu to nie ma nic przeciwko. Ostatnio postanowiłam odświeżyć kuchnię.

Kupiłam piękną i tanią roletkę do kuchni

roletki bydgoszczKiedy byłam na wizycie u swojej koleżanki to widziałam, że ma zamontowane nowe i  dość ładne  roletki bydgoszcz, które zrobiły na mnie niesamowite wrażenie. Sama chciałabym mieć takie w kuchni, zwłaszcza, że jest tam bardzo małe okno i będzie to się świetnie prezentowało. Zadzwoniłam do właściciela  mieszkania i zapytałam czy mogłabym w to zainwestować i czy mi zamontuje tę roletkę. Zgodził się, ale zaznaczył, że jak kupię już taką roletkę to mam wziąć fakturę a on mi zwróci za nią pieniądze. Układ był bardzo ucziciwy i chętnie się na niego zgodziłam. Następnego dnia po pracy pojechałam do marketu budowlanego, gdzie mają dosłownie całe wyposażenie do mieszkania. Były tam cudowne roletki bydgoszcz w różnych kolorach i już wiedziała, że dokonam tego dnia udanych zakupów. Wybrałam bardzo ładną kolorową roletkę, z którą udałam się do kasy. Poprosiłam sprzedawcę o fakturę i wracając do domu od razu zadzwoniłam do właściciela mieszkania. Tego samego dnia się u mnie pojawił, by zamontować w kuchni roletkę. Mieszkam na parterze i teraz to przynajmniej nikt nie będzie mi zaglądał przez okno. Właściciel mieszkania pojawił się około siedemnastej i w niecałe dwadzieścia minut wszystko mi zrobił. Teraz kuchnia wygląda bardzo ładnie.

Jestem zadowolona z tej roletki a kuchnia nabrała zupełnie innego wyrazu. Teraz to chętnie w niej jem śniadanie i spędzam więcej czasu. Może w przyszłości w pokoju też uda się takie rolety zamontować? Jestem pewna, że właściciel się zgodzi.