Kupno butelki canpol babies

Kilka tygodni urodziłam swoje pierwsze dziecko. Karmiłam je butelką. Zauważyłam, że zawsze chwilę po karmieniu jest bardzo nerwowe i drażliwe, a także często płacze. Długo nie mogłam dojść do tego, co jest tego powodem. Dopiero pediatra mi powiedział, że może to być spowodowane przez karmienie butelką. Najprawdopodobniej butelka jest źle dobrana i powoduje kolki.

Zalety butelek canpol babies

canpol babies butelkaDowiedziałam się, że powinnam wybrać butelką antykolkową. Nie miałam pojęcia, że tego typu butelki istnieją. Jeszcze tego samego dnia udałam się do sklepu z akcesoriami dla niemowląt i znalazłam tego typu butelkę, która była polecana przez mojego lekarza. Była to canpol babies butelka antykolkowa, która w smoczku posiadała specjalny odpowietrznik, dzięki któremu nadmiar powietrza nie dostawał się do brzucha dziecka. Już wkrótce przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór. Taka butelka była bardzo tania, natomiast z dnia na dzień spowodowała, że dziecko przestało mieć problemy po jedzeniu. Dużą zaletą tego typu butelek było to, że można było dopasować do niej różne smoczki, dzięki czemu mogłam korzystać z butelki przez długi. Butelki canpol babies były dostępne w kilku pojemnościach. Ja kupiłam buteleczkę o pojemności 120 mililitrów, ponieważ póki co moje dziecko i tak nie zjadało więcej mleka na raz. Taką butelką można było również bez problemu myć w zmywarce.

Dzięki temu z łatwością można ją było utrzymać w czystości. Świetnie nadawała się ona również na spacery, ponieważ można ją było przypiąć do wózka. Kiedy moje dziecko zaczęło więcej jeść kupiłam dwa razy większą butelkę, która również posiadała antykolkowy smoczek. Jestem bardzo zadowolona z faktu, że udało mi się w tak prosty sposób, dzięki zmianie butelki wyeliminować problemy dziecka.