Który waporyzator jest niedrogi?

Waporyzacja ma mnóstwo zalet, dzięki czemu, na zakup waporyzatora, decyduje się coraz więcej amatorów legalnej marihuany CBD. Najważniejsze jednak jest chyba to, że pozwalają one na korzystanie z jej dobroczynnego działania bez konieczności palenia.

Niskie ceny markowych vaporizerów

fenix mini cenaTemperatura w procesie spalania jest dla suszu konopnego zbyt wysoko, w związku z czym ulega on spopieleniu, zanim uwolnią się z niego substancje aktywne, w tym ta najcenniejsza, czyli kannabidiol (CBD). Szacuje się, że w ten sposób traci się niemal połowę substancji czynnych, a co za tym idzie połowę wydanej gotówki. Jak zatem jasno widać, palenie marihuany CBD jest szkodliwe nie tylko dla zdrowia, ale i dla kieszeni. Dlatego też, wszystkim amatorom konopi, warto polecić korzystanie z waporyzatorów. Są to bowiem urządzenia w których susz się jedynie podgrzewa, a nie spala więc nie mamy do czynienia z dymem, który jest nośnikiem substancji smolistych i rakotwórczych, lecz z parą wodną. Ponadto, dzięki temu, że w waporyzatorach susz odparowany jest w 95 procentach, jego działanie jest znacznie mocniejsze i trwa dłużej. Jednym z urządzeń przenośnych, jakie warto polecić jest Fenix Mini. To waporyzator niedrogi, ale wystarczająco dobry, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających vaperów. Jeżeli natomiast chcemy kupić Fenix Mini cena tego urządzenia to około 350 złotych. Nie jest to wiele, zwłaszcza, że za taką cenę nie znajdziemy równie wydajnego i prostego w obsłudze waporyzatora.

Jeżeli chcemy kupić niedrogi, ale mocny waporyzator, to Fenix Mini jest najlepszą propozycją. Zauważyć trzeba również iż jest to jedno z najmniejszych urządzeń na rynku, a jego waga nie przekracza dwustu gramów więc nie będzie problemu z noszeniem go w kieszeni.