Kredyt na oświadczenie dla firm

Czasami każdej firmie zdarzają się kłopoty finansowe. Nowy pomysł na rozwinięcie przedsiębiorstwa był dobry, ale nie aż tak dobry jak sądziliśmy. Kredyty na oświadczenie są wszędzie.

Kredyty na oświadczenie nie są dobre.

Tani kredytNiby nie była to też kompletna klapa, bo sporo klientów kupiło nasz nowy produkt, ale liczyliśmy, że to będzie nasz najnowszy hit, dzięki któremu zarobimy mnóstwo pieniędzy, które przeznaczymy na dalszy rozwój firmy. Niestety, nie wyszło aż tak dobrze jak myśleliśmy. Jeśli marzyło nam się, żeby nasze przedsiębiorstwo się rozrosło to potrzebny będzie nam kredyt gotówkowy. Niestety, nie tak łatwo jest go obecnie zdobyć. Banki bardzo dokładnie sprawdzają firmy pod kątem ich zdolności kredytowych, a kredyty na oświadczenie dla firm to tylko chwyt marketingowy, bo co można zrobić w firmie za kilka tysięcy? Kupić jeden komputer, albo trochę papieru. Jeśli działa się w produkcji to na niewiele nas to starczy. Mieliśmy już wcześniej wzięty kredyt na rozpoczęcie działalności, który nadal spłacaliśmy. To utrudniało nas wzięcie nowego kredytu. Na szczęście okazało się, że możemy wziąć tani kredyt, a potem przerobić go na kredyt konsolidacyjny. Bank poszedł nam na rękę, bo do tej pory regularnie spłacaliśmy raty kredytu, a taki tani kredyt nam w zupełności wystarczy, potem te kredyty się połączą w jeden kredyt konsolidacyjny, dzięki czemu będzie go nam łatwiej spłacać. To uratowało naszą firmę. Mogliśmy wdrożyć plany, które mieliśmy gdy planowaliśmy nowy produkt, jego sukces i dalszy rozwój przedsiębiorstwa. Co prawda był to dużo mniej korzystny plan, niż wydanie zarobionych na produkcie pieniędzy, ale nie mieliśmy innego wyjścia.

Dobrze przynajmniej, ze jest taki kredyt konsolidacyjny, który mogliśmy dostać., bo inaczej firma nadal stała by w miejscu, nie mogła się rozwijać, a tak miejmy nadzieje, że tani kredyt nam pomoże.