Koleżanka u dobrej wróżki w Warszawie

Mam koleżankę, która jak się okazało często odwiedza pewną kobietę. Koleżanka mieszka pod Warszawą i jak się okazało raz w miesiącu jeździ specjalnie do Warszawy do tej kobiety. A ta kobieta to wróżka, która po prostu wróżeniem zajmuje się na co dzień. W sumie nie sądziłam, że akurat koleżanka korzysta z takich właśnie usług.

Dobra wróżka – dobry pomysł?

dobra wróżkaNie sądziłam, że wierzy w takie rzeczy. Koleżanka jednak uważa, że dobra wróżka w warszawie i okolicy jest jak psycholog, który wysłucha i doradzi. Zresztą koleżanka twierdzi, że w sumie wszystkie informacje jakie przekazała jej dobra wróżka się sprawdziły. No nie wiem mi jakoś ciężko jest w takie rzeczy uwierzyć. Myślę, że jest to po prostu zwykły zbieg okoliczności. Zresztą skoro ta pani najpierw długo rozmawia z koleżanką to pewnie łatwo też jest jej dopasować wróżbę do osoby. Koleżanka jednak twierdzi, że musiałabym sama pojechać i się przekonać. Mówi, że kiedyś też była tak sceptycznie nastawiona do takich rzeczy jak ja. Tylko, ze mi się po prostu wydaję, że wiem jak mam żyć i nie potrzebuje porad kogoś obcego. W kogo zdolności zresztą szczerze wątpię. Jeśli ja bym miała się kogoś poradzić w jakiejś sprawie to spytałabym się przyjaciółki jak powinnam postąpić w danej sprawie czy na przykład swojej mamy, która już ma jakieś doświadczenie życiowe i zawsze dobrze mi doradza. Jednak koleżanka twierdzi, że wcale tak nie jest. A wróżka nie służy tylko dobrą radą.

Tylko potrafi poinformować, że na przykład trzeba iść z jakimś schorzeniem do lekarza, i że w wielu przypadkach po prostu wybiega dużo w przód jeśli chodzi o to co się będzie w naszym życiu działo. Mi mimo zapewnień koleżanki jakoś ciężko w to wszystko uwierzyć. W sumie ja nie wiem czy chciałabym wiedzieć co się będzie działo w mojej przyszłości. Może lepiej nie wiedzieć.