Kasy fiskalne w mojej hurtowni

Ostatnimi czasy cały czas zdawało mi się, że jest coś, o czym zapomniałem, i co więcej – jest to coś ważnego. Nie do końca wiedziałem o co chodzi aż do pewnego dnia, w którym mi się przypomniało – legalizacja wag. Wagi, których używałem w mojej firmie nie były legalizowane od prawie dwóch lat, co oznaczało, że muszę to jak najszybciej załatwić.

Kasy fiskalne to główny produkt

kasy fiskalneW końcu nie mogłem pozwolić sobie na opóźnienia – gdyby jakakolwiek kontrola stwierdziła, że moje wagi nie są zalegalizowane, mógłbym mieć nie lada kłopoty. W związku z tym postanowiłem jak najszybciej odwiedzić serwis kas fiskalnych który znajdował się niedaleko mojej hurtowni, który świadczył usługi tego rodzaju. Był to najlepszy punkt w całym Wrocławiu – głównie sprzedawali oni profesjonalne kasy fiskalne do sklepów z Wrocławia, ja jednak jeździłem tam głównie w sprawie legalizacji wag. Właściwie to na dobrą sprawę nie wiedziałbym nawet gdzie indziej mogę się udać w tej sprawie – jeździłem tam, ponieważ to właśnie tam kupiłem swoje wagi platformowe. Postanowiłem nie szukać innego punktu – ten serwis zawsze dobrze obsługiwał swoich klientów dlatego nie miałem powodów, by wybrzydzać. Gdy przyjechałem sprzedawca poznał mnie od progu. Od razu spytał czy przywiozłem swoją wagę do legalizacji. Odpowiedziałem, że jak najbardziej. Przy okazji postanowiłem obejrzeć posiadane przez nich drukarki fiskalne – te, które funkcjonowały w mojej firmie coraz częściej się zacinały, co było dla mnie bardzo niekomfortowe. Stwierdziwszy, że ten wydatek i tak mnie czeka, postanowiłem poprosić sprzedawcę, by pomógł mi w wyborze.

Powiedział, że najlepsze drukarki fiskalne jakie mają to te, które są sprowadzane z zachodu. Postanowiłem mu zaufać – w końcu znał się na rzeczy. Z serwisu kas wyszedłem bardzo zadowolony – nie tylko miałem zalegalizowaną wagę, ale i w dodatku kupiłem drukarkę.