Kardiolog ma zawsze długą kolejkę

Wczoraj wczesnym rankiem doszło do nietypowego niespotykane dotąd zdarzenia w jednym z ośrodków zdrowia. Na jedną z łódzkich komend policji zgłosiło się kilkanaście osób, które zeznały iż zostały okradzione czekając w kolejce do lekarza.

Kardiolog Łódź coraz popularniejszy

Kardiolog Łódź,,Czekałam w kolejce do endokrynologa, ludzi było sporo a na korytarzy ciepło więc powiesiłam swój płaszcz na wieszaku znajdującym się w holu. Jak wspomniałam ludzi było dużo więc wieszak był pełen i niespecjalnie ktokolwiek zwracał uwagę, gdy ktoś po niego podchodził no i jak się okazało to prawdopodobnie był błąd. Niestety za późno się zorientowałam, że zapomniałam wyjąć z kieszeni płaszcza kupiony dwa dni wcześniej telefon. Gdy to zrobiłam paszcz był już okradziony.” – przyznaje jedna z okradzionych kobiet. Jej wersję potwierdza starszy, siedemdziesięcioletni mężczyzna.  Jego dobrze znany kardiolog Łódź został okradziony z portfela w którym miał dwieście złotych: ,,Wie pani jak to jest – człowiek zestresowany do lekarza idzie, śpieszy się więc i zapomnieć się zdarza. Mnie niestety będzie to dużo kosztowało, straciłem wszystkie pieniądze odłożone na leki.” – przyznaje. Policja póki co nie znalazła złodzieja, że zrobił to najprawdopodobniej jeden z pacjentów także przebywających w ośrodku.

Przez dwa korytarze na których pacjenci zostali okradzeni prowadzi droga do szkoły rodzenia w której odbywały się akurat zajęcia, także również te osoby są w gronie podejrzanych. Póki co trwa sprawdzanie monitoringu zamieszczonego w ośrodku.