Kamerzysta korzysta z pomocy przyjaciela przy dużym zleceniu

Mam na imię Grzegorz. Jestem kamerzystą od dziesięciu lat. Moją pracę wykonuję profesjonalnie. Do każdego zlecenia przygotowuję się. Generalnie zajmuję się filmowaniem ślubów i wesel. Robię nagrania ślubne w plenerze.

Fachowy kamerzysta i dobre filmy

kamerzystaStaram się najpierw poznać parę zakochanych i dopiero wtedy przedstawiam moje założenia na nagrania ślubne w plenerze. Często doradzam miejsce, w którym takie nagrania mogłyby się odbyć. Zazwyczaj młodzi wybierają morze ale góry, jeziora czy zamki tez są bardzo interesujące. Takich nagrań nie spotyka się często ale mają swoją duszę. Lublin to duże miasto i jest w nim wiele osób, które zajmują się tą branżą. W sobotę będę brał udział w ślubie. Ślub organizowany jest w dworku szlacheckim. Ma być bardzo dużo gości. Dla gości jest przewidzianych bardzo wiele atrakcji dodatkowych. Młodzi poinformowali mnie że ma być ognisko i fajerwerki. Chcieliby żeby wszystko znalazło się w filmie. Kamerzysta stara się zawsze wszystko uchwycić w filmie weselnym, żeby młodzi byli jak najbardziej zadowoleni. Jeżeli film jest dobry to fachowy kamerzysta lublin będzie polecany wśród znajomych. Dzięki reklamie pantoflowej firmy takie jak moja istnieją w biznesie wiele lat. Wideofilmowanie od małego było moja pasją. Videofilmowanie dostarcza mi wiele radości. Uwielbiam siedzieć przy komputerze i montować sceny żeby film był ciekawy. Do tego zlecenia postanowiłem zatrudnić pomocnika. Ponieważ ma to być duża impreza w wielkim dworku chciałabym ana pewno wszystko uchwycić. Kolega, który mi pomoże również jest kamerzystą. Pomagamy sobie w dużych zleceniach. Nie jesteśmy dla siebie konkurencją.

Jesteśmy przyjaciółmi i możemy na siebie liczyć. Wesele było udane. Mam sporo materiałów. Teraz muszę wszystko zmontować, żeby młodzi byli zadowoleni z efektu.