Jakie są modne bluzki dla chłopców?

Chłopcy w wieku szkolnym lubią się wyróżniać w grupie. W wieku od 10 do 14 lat młodzież nosi zwykle rozmiary od 134 cm do 152 cm. W tym asortymencie można wybrać różne rodzaje bluzek z długim i krótkim rękawem. Bluzki w rozmiarze 152 cm dla chłopców, najczęściej posiadają ciekawe grafiki związane z grami komputerowymi.

Dresy młodzieżowe dla nastolatków

bluzki chłopięce 152W sklepach z odzieżą sportową oraz dziecięcą i młodzieżową można wybrać różne rozmiary bluzek dresowych. Chłopcy najchętniej wybierają klasyczny, wygodny krój bez dekoltu, a za to ze ściągaczami na końcu rękawów, przy szyi i oraz na dole bluzki. Dresowa góra w rozmiarze 134-152 cm pasuje do młodzieży w wieku szkolnym. Spodnie i bluzki chłopięce 152 cm są przede wszystkim wygodne. zapewniają komfort noszenia w domu i w szkole. Na cieplejsze pory roku polecane są bawełniane, cieńsze bluzki 152 cm. Zimą bluzka chłopięca w formie polaru lub z grubszej tkaniny dresowej będzie idealna. Jeśli chodzi o wzory na bluzkach chłopięcych, to w rozmiarze 152 cm lub 160 cm, świetnie prezentują się tematy związane ze światem wirtualnym. Większość chłopców, którzy noszą bluzki 153 lub nieco mniejsze, np. 146 cm, lub 140 cm, lubią gry. Grafika na bluzce chłopięcej najczęściej nawiązuje do wirtualnego świata gier wideo oraz gier na konsoli. Modne są też napisy w języku angielskim lub pop polsku. Napisy motywacyjne na chłopięcych bluzkach to bardzo dobry pomysł. 

Rozmiar chłopięcych bluzek zwykle odpowiada wiekowi szkolnemu. Młodzież nosi rozmiary bluzek 140 – 152 cm. Chłopięce dresowe góry są bardzo wygodne i dlatego właśnie chłopcy chętnie wybierają bluzki z nadrukiem. Jeśli chodzi o tematykę na koszulach, to dominuję tematyka nawiązująca do gier komputerowych, do bohaterów filmów lub napisy motywacyjne.