Jakie produkty oferuje Uppercut Deluxe?

Wybór odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji nie jest łatwą sprawą. Przy ogromnej ilości produktów dostępnych w sklepach i aptekach trudno jest się na coś zdecydować. Jedni stawiają na sprawdzone i znane od wielu lat marki, a inni wolą eksperymentować z nowymi produktami. Jedną z marek wartych uwagi jest Uppercut Deluxe.

Produkty do pielęgnacji brody i wąsów

uppercut deluxeJest to marka przeznaczona dla mężczyzn obdarzonych mniej lub bardziej bujnym zarostem oraz zainteresowanych jego dobrą pielęgnacją i odpowiednią stylizacją. Jak się okazuje, nie jest to wcale łatwe zadanie, szczególnie że broda i wąsy są bardziej podatne na zabrudzenia w ciągu dnia, na przykład podczas jedzenia i picia. Potrzeba więc nie tylko kosmetyków do ich ułożenia (które przetrwają przez cały dzień), ale też do oczyszczania, odżywiania i nawilżania. Uppercut Deluxe proponuje produkty, które zadbają o zarost, a także o włosy i całe ciało. W ofercie firmy można znaleźć szampony i balsamy przeznaczone do naturalnej, ale bardzo skutecznej pielęgnacji brody i wąsów, a także woski, które pozwolą na ich perfekcyjną stylizację, której niestraszne są rozmaite warunki atmosferyczne. Proste, naturalne składy sprawiają, że są to produkty bardzo godne uwagi. Poza nimi w ofercie Uppercut Deluxe można znaleźć także pomady do stylizacji włosów, o słabszym i mocniejszym chwycie, pozwalające bez trudu ułożyć włosy w stylową fryzurę, którą można do tego bez trudu poprawiać w ciągu dnia, jeśli zajdzie taka potrzeba. W stylizacji pomogą eleganckie, markowe szczotki i grzebienie.

Australijska firma poza świetnymi jakościowo produktami do włosów, brody i wąsów znana jest też z niebanalnej stylistyki opakowań. Inspiracją dla niej są barber shopy z połowy zeszłego stulecia. Opakowania kosmetyków są proste, przejrzyste i męskie, podobnie jak ich składy.