Jak wygląda Fullseven?

 

Zakup roweru elektrycznego to spory wydatek, ale trzeba przyznać, że ich cena jest całkowicie zrozumiała. Zwłaszcza jeśli zrozumiemy ile kosztowała praca nad opracowaniem specjalnych, lekkich silników i odpowiednio małych, ale wytrzymałych baterii. 

Rower elektryczny od Haibike

haibike fullsevenNajpopularniejsza firma produkująca e-rowery to na tą chwilę Haibike. Jednoślady tej firmy bazują wyłącznie na markowych silnikach oraz dedykowanym, firmowym osprzęcie, co czyni je naprawdę mocną propozycją. Bowiem nawet, gdy nie używamy napędu elektrycznego, komfort jazdy jest wyraźnie odczuwalny. Haibike Fullseven to jeden z najlepszych jednośladów elektrycznych na rynku. W dodatku, w porównaniu z ofertami konkurencji relatywnie tani. Panel sterujący umieszczony jest na kierownicy, dzięki czemu sterowanie funkcjami jest bardzo wygodne. Fullseven rozwija prędkość dwudziestu pięciu kilometrów na godzinę. Wydaje się to niewiele, jednak gdy wyobrazimy sobie strome zbocze, pokonywane z taką szybkością, to może inaczej spojrzymy na tą kwestię. Ten model jest wręcz stworzony do jazdy w ciężkim terenie, bowiem jest idealnie wyważony i bardzo dobrze reaguje na najmniejszy ruch. Wiele osób kupuje Fullseven nie tylko dlatego, że ma napęd elektryczny, ale dlatego, ze to po prostu dobry rower. Warto też dodać, że ten model jest wyposażony w niezwykle wytrzymałą baterię, dzięki której możemy pokonać aż osiemdziesiąt kilometrów bez konieczności ładowania. To duża wygoda, zwłaszcza, gdy planujemy dłuższą wyprawę.

Naładowanie baterii to też żaden problem i można to zrobić zarówno, gdy bateria jest w rowerze, jak też możemy ją zabrać do domu i tam naładować. Zarówno bateria, jak i ładowarka są niewielkie, toteż nie będziemy musieli wydzielać na ładowanie osobnego miejsca.