Jak utrzymać naszą twarz w dobrej kondycji?

 

Każda kobieta pragnie być piękna i wyglądać młodo jak najdłużej. By osiągnąć ten cel, stosuje mnóstwo kremów i kosmetyków pielęgnacyjnych, o zbawiennym działaniu. Jednak z reguły to nie wystarcza. By osiągnąć naprawdę świetne efekty, kremy muszą być łączone z profesjonalnymi zabiegami.

Mikrodermabrazja – z czym to się je?

mikrodermabrazja bydgoszczWiele kobiet po usłyszeniu tej nazwy, nie wie na czym taki zabieg miały polegać. Laik określiłby go jako silny peeling i skuteczne usuwanie martwego naskórka. Używając jednak bardziej profesjonalnego języka, jest to zabieg przy użyciu mikrokryształków. Pod odpowiednim ciśnieniem, spadają one na powierzchnię naszej skóry. Dzięki temu zostaje usunięty nie tylko martwy naskórek, ale i liczne zanieczyszczenia. Cały proces złuszczania, przebiega stopniowo. Dzięki temu nie musimy się obawiać, że na twarzy zostaną nam jakiekolwiek blizny. Jednak co najważniejsze, podczas zabiegu nie odczuwamy bólu. Wielokrotnie rezygnujemy z niektórych metod, gdy słyszymy, że są one bolesne. Boimy się bólu, nawet jeśli efekty miałyby być naprawdę obiecujące. Zabieg ten wykonuje się w wielu miastach i miasteczkach. Po wpisaniu przykładowo w wyszukiwarkę „mikrodermabrazja Bydgoszcz„, pojawi się cała lista miejsc, gdzie możemy ją wykonać. Jednak jak przed każdym zabiegiem, upewnijmy się co do jakości usług wykonywanych w gabinecie, który wybrałyśmy. Chodzi w tym wypadku o naszą twarz i nasze zdrowie. Najlepiej poczytać opinie w internecie, lub zasięgnąć rad koleżanek.

Mikrodermabrazja jest zabiegiem bardzo skuteczny, a w dodatku całkowicie bezbolesnym. Jeśli więc nasza skóra nie jest w najlepszym stanie a domowe peelingi już nie pomagają, warto zdecydować się na taką usługę. Być może efekty okażą się zaskakujące i na stałe zabieg wpisze się w nasz rytuał kosmetyczny?