Jadę z córkami wybrać odpowiedni nagrobek dla męża

Kiedy moje dzieci dorosły i się wyprowadziły to wiedziałam, że zawsze będę mogła liczyć na ich pomoc. Dobrze je z mężem wychowaliśmy i jestem dumna z tego kim teraz są. Kiedy odszedł mój mąż, to obie córki od razu przyjechały i mi ze wszystkim pomogły.

Wybrałam bardzo ładny i niedrogi nagrobek

nagrobki szczecinWszystkie formalności załatwiałam od ręki. Został mi tylko zakup nagrobka, który miał być wyjątkowy. Chcę, żeby mąż miał najładniejszy nagrobek. Córki znalazły kilka zakładów kamieniarskich, które znajdowały się w pobliżu cmentarza i tam pojechałyśmy wszystkie trzy, żeby sprawdzić jakie nagrobki są w ofercie. Nie wiedziałam w sumie jaki kamień wybrać i liczyłam na doświadczenie właścicieli zakładów kamieniarskich. Pierwszy zakład, do którego przyszłyśmy okazał się trafionym miejsce. Znajdował się on tuż przy cmentarzu i mieli ogromny wybór. Zdecydowałam się na granit i córki jednogłośnie potwierdziły, że mój wybór jest trafny. Chcę, żeby nagrobek był ciemny, ponieważ wygląda to bardzo elegancko. Młodsza córka Justyna znalazła bardzo ładny nagrobek z ciemnego kamienia i od razu nas zawołała, żebyśmy oceniły jej wybór. Przyznam, że dokonała ona bardzo dobrego wyboru i jednogłośnie zdecydowałyśmy się na ten nagrobek. Cena za całość jest bardzo niska i postanowiłam zainwestować dodatkowo w wazon oraz lampion, które zostaną zamontowane na stałe. Dzięki temu nagrobek będzie wyglądał jeszcze atrakcyjniej. Wszystko udało się załatwić od razu. Zapłaciłam zaliczkę i czekałam na termin, który został ustalony z zakładem.

Nagrobek pojawił się w terminie i przyznam, że robi wrażenie. Wszystkim w rodzinie bardzo się podoba i chwalą mój gust. Zawsze powtarzam, że wyboru dokonałam razem z córkami, które bardzo mi w tym pomogły. Poszło nam sprawnie.

Informacje pochodzą z renowacjanagrobkow.pl