Impreza firmowa na najwyższym poziomie.

Przypadło mi w udziale ostatnio organizowanie imprezy. Jako, że imprezy firmowe integracyjne w naszej firmie są rzadkością to nie bardzo wiedziałem jak ma to wyglądać według pracowników, zwłaszcza że był dużo nowych pracowników, to jeszcze ciężej mi było przy organizacji.

Imprezy firmowe są najlepsze.

imprezaSzef dał mi określoną sumę pieniędzy jaką mogę wydać. Nie była to mała suma, ale wrażenia też nie robiła. Postanowiłem znaleźć firmę organizującą takie właśnie imprezy firmowe, bo oni znają się na tym najlepiej. Wyszukałem więc w internecie ogłoszeń i zacząłem dzwonić. Jedni głosili, że kompleksowa obsługa to ich konik, drudzy chwalili się cena, innych DJ na impreza firmowa Kraków był najlepszy i weź tu człowieku bądź mądry i pisz wiersze. Ugryzłem to z innej strony, ponieważ rozmawiając z przedstawicielami przez telefon, niewiele wywnioskuje. Postanowiłem spotkać się z każdym z osobna i to najlepiej w towarzystwie DJ’a, który miałby grać na mojej imprezie. No stało się ta. Pierwsza firma już odpadła w przedbiegach bo spóźniona dotarła na spotkanie. Wtedy nawet ich już nie słuchałem, tylko myślałem już o następnych. Następni byli punktualnie co jednak nie jet wystarczającym atutem, bo był sam przedstawiciel bez DJ’a. Niestety oferta była fajna gwarantowali fachową obsługę techniczną imprezy ale jednak to nie wszystko. Niestety z nich zrezygnowałem również ponieważ mnie nie urzekli. Natomiast trzecie spotkanie było na najwyższym poziomie. Czekali już na mnie w umówionym miejscu chociaż ja się nie spóźniłem. Przedstawiciel przygotował zdjęcia z poprzednich imprez, również obsługa techniczna imprez miała zrobione zdjęcia, które służyły dokumentacji, dostałem menu potraw, które mogłem dowolnie wybrać jako catering, który dodatkowo był gratis. DJ również się przygotował pokazując, a raczej pozwalając posłuchać swoich utworów. Zamówiłem organizację imprezy u nich i rzeczywiście tak jak przypuszczałem impreza integracyjna była na najwyższym poziomie.

Byłem bardzo zadowolony z tej organizacji i myślę że jeśli będzie mnie czekała organizacja konferencji to odezwę się do tej firmy. Dlatego na organizacji imprezy firmowej nie warto oszczędzać, a opłaci nam się to na pewno moralem pracowników.