Ile kosztuje ozonowanie?

Nawet bardzo dokładne sprzątanie, odkurzanie, czy ścieranie kurzów da bardzo niewiele, albowiem w każdym, nawet najbardziej czystym pomieszczeniu, znajdują się mikrozagrożenia, których próżno szukać bez udziału mocnego mikroskopu.

Kto w Krakowie zajmuje się ozonowaniem?

dokładne ozonowanie - krakówWolne rodniki, wirusy, bakterie, grzyby, alergeny, pleśnie, cząsteczki smogu – to wszystko czym, poza powietrzem, oddychamy w naszych domach. I nieważna jest tu częstotliwość sprzątania, te mikrozagrożenia po prostu trzeba sukcesywnie eliminować, analogicznie, jak pozbywamy się kurzu z pomocą odkurzacza. By odkazić swoje mieszkanie należy zastosować metodę prostą, czyli taką, która nie wymaga czasowej przeprowadzki, ani wynoszenia z domu mebli, czy elektroniki. Taką metodą jest bez wątpienia ozonowanie, czyli zabieg dezynfekcyjny z zastosowaniem ozonu. Ten gaz jest utleniaczem, toteż doskonale nadaje się do odkażania każdego rodzaju powierzchni, a w skuteczności jest w stanie mu dorównać jedynie silnie toksyczny chlor, którego nie stosuje się w skali komercyjnej. Ozonowanie to bardzo krótki zabieg, najczęściej godzinny. Jeżeli i nam jest potrzebne dokładne ozonowanie – Kraków jest miejscem, gdzie znajdziemy odpowiednich fachowców. Działają tu firmy, które tą metodę wykorzystują od dawna, toteż ich usługi są sprawdzone, a klienci darzą je zaufaniem. W grę wchodzi nie tylko odkażanie ozonem mieszkań i domów, ale także samochodów, garaży i pomieszczeń gospodarczych. Koszt usługi jest zależny od metrażu odkażanej powierzchni.

Ozonowanie jest sposobem prostym i stosunkowo tanim, jeśli zestawimy ceny z innymi, znacznie bardziej skomplikowanymi usługami odkażającymi. Ten zabieg jest w stu procentach skuteczny, a jego „efektem ubocznym”, jest usuwanie wszelkich, nieprzyjemnych zapachów.