Hurtownia wędkarska online i moja praca

Od kilku lat pracuję już w hurtowni wędkarskiej. Nie była to moja praca marzeń. Nie miałam zielonego pojęcia o wędkowaniu, nie wiedziałam na jego temat nic, poza tym, ze potrzebna jest wędka, przynęta i dużo cierpliwości w oczekiwaniu na połów.

Hurtownia wędkarska online to dobre miejsce pracy

hurtownia wędkarska onlineDo hurtowni trafiłam przez przypadek. Przeglądałam ogłoszenia o pracę i tak ja dostałam. Musiałam się wszystkiego uczyć od początku. Lubię poznawać nowe rzeczy, ale uważałam, ze tutaj nie zagrzeje miejsca, bo na niczym się nie zna. Teraz minęło już parę lat, a ja nadal tu pracuję i mi się podoba. Dawniej działaliśmy tylko stacjonarnie, teraz rozwinęliśmy swoją działalność internetową. Przede wszystkim to internetowa hurtownia wędkarska online, choć nie tylko. Szef zdecydował, żeby nie prowadzić tylko i wyłącznie sprzedaży hurtowej, potrzebujemy także sklepu. Już od jakiegoś czasu sprzedawaliśmy sprzęt wędkarski detalicznie, ale stacjonarnie. Teraz mamy także internetowy sklep wędkarski, więc wysyłamy też sprzęt paczkami do całego kraju. Sprzedaż na pewno bardzo wzrosła, a my mamy o wiele więcej pracy. Na szczęście nasza praca jest doceniana i szef zatwierdził nasze podwyżki. Niekiedy zostajemy i kilka godzin dłużnej w firmie, ponieważ mamy tyle zleceń, ze nie wyrabiamy się z ich pakowaniem i wysyłaniem.

Z jednej strony cieszę się, ze mamy tylu klientów, biznes ma się dobrze, a my dostaliśmy podwyżki, choć nie obraziłabym się, gdybyśmy nie musieli jednak zostawiać po godzinach. Trochę wolnego każdemu się przyda.