Funkcjonalne i efektowne listwy Mardom

Pomysłowo zaprojektowane wnętrza to niemała satysfakcja dla właścicieli mieszkania. Obecnie można wybierać spośród różnych stylów aranżacyjnych, w ramach których oferowane są nie tylko meble, ale również wyposażenie dodatkowe. Dla uzyskania atrakcyjnego efektu warto zastosować oryginalne materiały wykończeniowe.

Oryginalne i wytrzymałe listwy przypodłogowe

listwy przypodłogowe mardom decorW wielu pomieszczeniach znakomicie sprawdza się gustowna sztukateria. Taka technika wykończeniowa pełni nie tylko rolę estetyczną, ale także typowo użytkową. Listwy wykończeniowe można zastosować w małych i dużych pomieszczeniach – wystarczy wybrać odpowiednia szerokość listwy oraz jej wzór. W wielu pomieszczeniach znakomicie prezentują się modele z gładką powierzchnią i w białym kolorze – takie wykończenia pasują do różnych trendów aranżacyjnych. Do eleganckich wnętrz można wybrać dekoracyjny wzór, z efektownymi tłoczeniami. Bardzo oryginalne prezentują się listwy lakierowane oraz projekty z oświetleniem LED, które mogą być wkomponowane do nowoczesnych wnętrz. Listwy przypodłogowe Mardom Decor cechuje wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz nienaganna estetyka. Wysokogatunkowa sztukateria wykonywana jest z trwałego poliuretanu, który jest także odporny na wilgoć. W sprzedaży dostępne są również listwy drewniane oraz wykonywane z trwałego materiału MDF. Dużą popularnością cieszą się także listwy w różnych wybarwieniach drewna – świetnie pasują np. do aranżacji w stylu skandynawskim.

Profesjonalnie wykończone pomieszczenia są zawsze przyjazne dla oka. Listwy przypodłogowe zapewniają udany efekt wizualny, a przy tym są bardzo praktyczne. Dzięki sztukaterii można ukryć ewentualne nierówności powierzchni oraz kable. Dużą zaletą listew jest ich wszechstronność – mogą być zastosowane w wielu pomieszczeniach.