Firmowy upominek na Święta

Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy. Podniosła i niecodzienna -atmosfera, zapach choinki, świat pokryty białym śniegiem i oczywiście choinka. Nie może na niej zabraknąć bombek. Te niezwykłe ozdoby stały się już nieodłącznym elementem świętowania. Drzewka ubieramy nie tylko w domach, ale i w miejscach, gdzie się uczymy i pracujemy.

Bombka jako wizytówka firmy

bombki firmoweNierzadko spotyka się bombki choinkowe wykonane specjalnie na rzecz jakiejś firmy czy instytucji. Zdobi je najczęściej logo firmy, ale mogą pojawić się tam również życzenia czy elementy graficzne. Wszystko zależy od projektu i indywidualnych preferencji. Bombki firmowe zdobią drzewka w miejscu pracy, ale często stanowią także podarunek. To bardzo miły gest, gdy pracodawca obdarowuje z okazji Bożego Narodzenia takim upominkiem swoich pracowników, w podziękowaniu za ich trud i wysiłek. Bombka z logo firmy to z pozoru drobna rzecz, ale potrafi sprawić wiele radości. Nierzadko takie podarunki otrzymują też kontrahenci – jest to równie miły gest, wyrażający wdzięczność za dotychczasową współpracę. Oznacza pamięć o kontrahencie i to, że jest on ważny dla obdarowującego. To coś więcej niż zwykła kartka świąteczna, którą zwykle się wysyła. Darowanie takiego upominku należy uznać za rzecz w dobrym tonie. Jak wspomniano, na bombce mogą znaleźć się specjalnie ułożone życzenia. To jeszcze lepiej świadczy o firmie. Taki prezent później wspomina się z wdzięcznością.

Mając na uwadze wszystkie powyższe zalety, nie można zapominać też o tym, że firmowe bombki choinkowe doskonale nadają się do budowania wizerunku firmy. Podnoszą prestiż marki. Darowane pracownikom czy kontrahentom, popularyzują ją. Nic więc dziwnego, że cieszą się dużą popularnością zarówno wśród małych, jak i dużych firm.