Fartuchy w łowickie wzory

W eleganckich restauracjach, barach i bistro obsługa kelnerska jest na najwyższym poziomie. Znajomość karty menu oraz schludny ubiór to nieodzowne elementy prawdziwego kelnera. Jednym z elementów takiego stroju jest zapaska czyli po prostu fartuszek kelnerski. Niektóre restauracje mają na fartuszkach wyszyte swoje logo, a nie które gustują w kolorowych lub wzorzystych zapaskach.

Najmodniejsze łowickie wzory na fartuszkach kelnerskich

fartuch łowickiBardzo modnym wzorem w ostatnich miesiącach stal się folkowy wzór łowicki. Obrusy, poszewki na poduszki, koszulki, torby na zakupy i wiele innych rzeczy z takim wzorem podbija nasz rynek. Nawet fartuch łowicki jest bardzo popularny. Male restauracje w górskich klimatach są ozdobione właśnie we wzory folkowe. Obrusy i serwety, a także fartuchy kelnerskie z motywem łowickim są bardzo nowoczesne, a zarazem niebanalne i eleganckie. Również prywatnie do domu zaopatrujemy się w gadżety łowickie. Bardzo znane są pościele z takim motywem. Za kilkadziesiąt złotych taką pościel możemy zakupić na popularnych stronach internetowych. Dodatkowo za kilkanaście złotych w sprzedaży dostępne są również fartuszki łowickie, które powinny znaleźć się w każdej kuchni. Modne kolorowe wzory folkowe zawładnęły praktycznie w każdej dziedzinie. Koszulki z motywem łowickim są od kilkunastu miesięcy praktycznie w każdym sklepie odzieżowym.

Szukając modnych dodatków do swojej stonowanej kuchni możemy wybrać kolorowe ściereczki, obrus czy fartuch kuchenny. Najbardziej kolorowe są ostatnio wzory łowickie. Dodatkowo fartuszki łowickie mogą być bardzo ładnym dodatkiem do ubioru kelnerskiego, który z reguły składa się z białej koszuli czarnej spódniczki lub spodni. Z reguły takie folkowe wzory królują w barach i restauracjach górskich.