Estetyczne i modne oprawki okularów

Zrezygnowanie z soczewek na rzecz okularów korekcyjnych było jedną z najlepszych decyzji dla mojego zdrowia, jaką ostatnio podjęłam. Przez jakiś czas nie nosiłam okularów w ogóle ze względów praktycznych i z wygody, a przynajmniej tak mi się wydawało. Dopiero, kiedy odczułam skutki uboczne soczewek postanowiłam powrócić do okularów i więcej z nich nie rezygnować.

Przepiękne oprawki okularów 

okulary ana hickmannSoczewki wydawały się być dla mnie wspaniałą alternatywą ponieważ jako osoba, która lubi nosić mocny makijaż oczu wreszcie nic ich nie przesłaniało. Poza tym z czystej wygody i chęci zaoszczędzenia pieniędzy zwyczajnie z okularów zrezygnowałam. Nosząc soczewki można zapomnieć o wadzie wzroku, jednak niestety potrafią one doprowadzić do nieprzyjemnych efektów ubocznych, takich jak suchość oczu, czy nawet porysowanie rogówki. Kiedy zaczęłam ciągle czuć przysłowiowy piasek pod powiekami zdecydowałam się z nich zrezygnować na rzecz okularów zwłaszcza, że bardzo spodobały mi się modne obecnie oprawki, które są bardzo subtelne i utrzymane w minimalistycznej formie i bardzo szybko udało mi się znaleźć w internecie takie okulary Ana Hickmann to marka, która oferuje naprawdę różnorodne oprawki właśnie w tym estetycznym i minimalistycznym stylu. Kiedy przeglądałam ofertę od razu moją uwagę przykuły przepiękne kocie oprawki w modnym kolorze rose gold wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół, bardzo subtelne, ale jednocześnie widoczne na twarzy.

Jestem bardzo zadowolona z jakości tych okularów. Początkowo obawiałam się, czy tak delikatne oprawki okażą się wytrzymałe, jednak wszystko wskazuje na to, że są naprawdę porządnie wykonane. Oprawki w bardzo subtelny sposób podkreślają moją urodę dodając mi nieco dziewczęcości, a wręcz nieco mnie odmładzając. Co ciekawe, dzięki temu, że są tak minimalistyczne zauważyłam też, że nie zakrywają makijażu, co dodatkowo bardzo mnie cieszy.