Dziecko okryte kocykiem Minky

Co kupić maluszkowi na prezent? Pozornie odpowiedź wydaje się prosta. Sklepowe półki aż uginają się od zabawek. Pomyślmy jednak, czy rodzice maleństwa z radością przyjmą kolejnego pluszaka lub klocki? Każdy rodzic dochodzi w końcu do momentu, kiedy czas powiedzieć stop niepotrzebnym rzeczom, służącym jedynie jako zbieractwo kurzu. Warto wiedzieć zatem, co sprawi nie tylko radość, ale będzie przydatne dla mamy i dla pociechy.

Kocyki Minky – dobry prezent dla dziecka

kocyk minky dla dzieciKocyk Minky dla dzieci to produkt coraz chętniej wybierany w ramach upominku i nie tylko. Trzeba wiedzieć, że to coś więcej niż kocyk. Być może brzmi to nieco górnolotnie, ale ci którzy go mają z pewnością przytakną tym słowom. W czym tkwi więc popularność tego produktu? Kocyk Minky jest dwustronny,  z jednej strony pokryty jest miękkim i bardzo przyjemnym w dotyku pluszem. Druga strona natomiast pokryta jest zabawnym nadrukiem w nasyconych lub stonowanych barwach. Od wyboru do koloru! To czym wyróżnia kocyk Minky jest jego uniwersalność. To rzecz, która sprawdzi się na każdą porę roku. Może pełnić rolę nie tylko kocyka, ale także lekkiej kołderki. Wiadomo przecież, że dziecka nie należy przegrzewać. Taki kocyk doskonale się zatem sprawdzi. Ponadto dzieci chętnie chwytają wszystko do rączek. Kocyk ten ma przymocowane różnokolorowe tasiemki. Dla nas – rodziców, może to wydawać się zbędne. Jednak te tasiemki mają swoje znaczenie – służą do pierwszych ćwiczeń dziecka, chwytania i ciągnięcia. Nasycone kolory dodatkowo pobudzają zmysł wzroku.

Warto zatem przyjrzeć się akcesoriom, które są nie tylko ładne, ale też przydatne. To rzecz, która znajdzie zastosowanie w dziecięcym łóżeczku oraz wózku. Może także służyć jako mata do pierwszych zabaw na podłodze. A może sama latorośl znajdzie nowe zastosowanie?