Dystrybutory wody- co trzeba wiedzieć

Coraz więcej przedsiębiorców zaczyna kupować do siedzib swoich firm dystrybutory wody. Są to niewielkie urządzenia, składające się z kilkunastolitrowej butli z wodą, która dzięki ,,podajnikowi” może być ciepła lub zimna.

Dystrybutory wody mogą stać w kilku miejscach

dystrybutory wodyZatem dzięki niej możemy się ochłodzić w czasie upałów, jak również przygotować sobie ciepłą herbatę lub kawę, jeśli nie mamy w firmie działającego czajnika. To bardzo wygodne rozwiązanie, jednak zanim zdecydujemy się zamówić dystrybutory wody to powinniśmy pomyśleć o kilku rzeczach. Po pierwsze, od jakiej firmy będziemy brali wodę. Do wyboru mamy wiele takich przedsiębiorstw, które dostarczają wodę. Woda jak woda, nie musi być najdroższa, ważne, że będzie czysta, zdatna do picia i przejrzysta. Zatem cena może być dla nas czynnikiem decydującym. Poza tym, woda dla pracowników musi gdzieś stanąć. Najlepiej jest postawić taki dystrybutor z woda w jakimś kącie, tam gdzie nikomu nie będzie on przeszkadzał i nie będzie rzucał się w oczu, jednak tam gdzie każdy będzie miał do niej dostęp. Być może woda do biura powinna stanąć w kilku miejscach, na przykład jeden dystrybutor na dział, lub jeden dla pracowników i jeden dla klientów przychodzących do firmy. Poza tym, woda do firm powinna być stale uzupełniana. Najlepiej jest składać zamówienia od razu na kilka butli z wodą, żeby nie martwić się o jej brak. Takie butle są duże i ciężkie, więc i na nie trzeba znaleźć sporo miejsca, a założyć je może tylko silny mężczyzna. Zatem woda do firm powinna stać gdzieś w pokoju socjalnym czy w kuchni, gdzie nie będzie widoczna, ale każdy wie, gdzie ona jest, kiedy zapas w butli się skończy.

Takie rozwiązanie jest najlepsze dla każdego przedsiębiorstwa i każdy właściciel firmy powinien pomyśleć o nim, ku zadowoleniu pracowników i przychodzących do nich klientów.