Drzwi szklane i balustrady są u mnie w ofercie

Jestem przedstawicielem handlowym. Kiedyś byłam księgową ale moja firma upadła i musiałam się przebranżowić. Jeżdżę samochodem służbowym. Korzystam także z komputera i telefonu służbowego. Moje początki były ciężkie. Nie mogłam przyzwyczaić się do mobilnej pracy.

Sprzedawanie drzwi szklanych to nie lada wyzwanie

drzwi szklane

Z czasem jednak bardzo ją polubiłam i nie wyobrażam sobie wykonywanie innych obowiązków. Firma, w której pracuję ma siedzibę w miejscowości Wrocław. Jest znana i ceniona w całym kraju za produkty, które oferuje swoim klientom. Mamy najlepsze produkty, zapewniamy także ich montaż i ewentualnie docinanie na wymiar. Ja zajmuję się pozyskiwaniem nowych klientów a także sprzedażą towarów. Sprzedaję klientom drzwi szklane. Są one wysokiej jakości. Szkoło jest trwałe i dostosowane do różnych pomieszczeń. Proponuję klientom kabiny prysznicowe na wymiar bądź w standardowych rozmiarach. Szklane balustrady są chętnie zmawiane przez różne instytucje a także przez klientów indywidualnych. Nasze materiały są sprawdzane i bezpieczny dla klientów. W trakcie produkcji wykorzystujemy najlepsze materiały. Dodatkowy każdy towar jest sprawdzany przez dział jakości, który jest odpowiedzialny aby materiały, które są sprzedawane do klientów nie miały żadnych wad. Współpracujemy ze szklarzami z całego kraju. Nasza firma ma sklepy w wielu miastach. Każde miasto zatrudnia szklarza, który montuje atrakcyjnie wyglądające drzwi szklane z Wrocławia, bądź balustrady bezpośrednio u klienta. Szklarz to bardzo dobrze płatny zawód w dzisiejszych czasach. Ostatnio dobrze mi idzie w sprzedaży.

Firma wprowadziła konkurs na szklane balustrady. Przedstawiciel handlowy, który sprzeda ich najwięcej w ciągu miesiąca wygrywa wycieczkę zagraniczną dla całej rodziny. Powoli zbliżają się wakacje, więc każdy z nas ma wielką motywację. Ja póki co jestem na dobrej drodze żeby wygrać. Zostało jeszcze kilka dni i poznam ostateczne wyniki.