Doktor psychologii na Mokotowie

Już ponad rok jak jesteśmy w rzeczywistości, która nauczyła nas żyć w obliczu nowego zagrożenia, jakim jest pandemia koronawirusa. W związku z tym często musimy zmieniać całe nasze życie i organizować je pod dyktando coraz to nowych obostrzeń.

Jakiego psychologa wybrać? Mokotów i najbliższe okolice

psycholog MokotówNajwiększe wyzwanie stoi przed najmłodszymi, czyli dzieciakami, które zostały w większości zamknięte w izolacji na długie miesiące. Niektóre z nich mają także trudności z dopasowaniem się do aktualnej formy nauki, czyli nauki zdalnej lub nauki hybrydowej. Tak było też w przypadku naszych dzieci, a mamy ich bardzo dużo. Razem z mężem posiadamy aż ósemkę dzieciaków, każde w innym wieku i dwoje w tym samym (bliźniaki). Wszystkie nasze dzieci są właśnie w wieku szkolnym, każde na innym etapie, poza bliźniakami, rzecz jasna. Niestety pandemia koronawirusa miała także wpływ na nasze dotąd szczęśliwe dzieci. Izolacja bardzo je zmieniła, choć nie wszystkie to jednak większość. Dzieci zrobiły się nieco apatyczne i bardziej obojętne na bodźce zewnętrzne. Postanowiłam więc poszukać dobrego psychologa dziecięcego, który z nimi porozmawia i wybada o co chodzi z ich ostatnią zmianą zachowania. Postanowiłam wpisać w największą i doskonale mi znaną wyszukiwarkę internetową następującą frazę – psycholog Mokotów. Mokotów to miejsce, gdzie aktualnie mieszkamy, a że nie powiadamy żadnego własnego samochodu, to postanowiłam znaleźć psychologa na miejscu, ponieważ podróż z całą gromadką dzieci zawsze jest trudnym doświadczeniem.

Ostatecznie udało mi się znaleźć bardzo dobrego psychologa dziecięcego w naszym regionie. Udałam się tam z dziećmi. Pani doktor potraktowała każdego pacjenta jako osobny przypadek, co wiązało się także z większą ceną na usługę.