Dojazd do pracy nowym rowerem

Na zmianę pracy zdecydowałam się po jedenastu latach. Czułam już, że był to najwyższy czas na zmiany. Nie rozwijałam się więcej a dział, który właściwie sama założyłam funkcjonował znakomicie. Potrzebowałam w życiu odmiany a zmiana pracy była najważniejszą dla mnie kwestią. 

Zakup wcześniej upatrzonego roweru damskiego 

tanie damskie rowery krossZnalazłam pracę w swoim mieście, co pozwoliło mi zaoszczędzić na kosztach dojazdu. Wcześniej miałam około czterdziestu kilometrów do pracy i było to nie tylko czasochłonne, ale również kosztowne. Do nowej pracy zamierzałam dojeżdżać rowerem. Nie miałam zbyt wiele odłożonych pieniędzy i postanowiłam kupić sobie jakiś tani rower. Zależało mi na nowym rowerze i używanych modeli w ogóle nie brałam pod uwagę. W jednym ze sklepów rowerowych, który był największy w mieście widziałam kiedyś tanie damskie rowery kross i postanowiłam tam się nieco rozejrzeć. Miałam upatrzony rower miejski w kolorze piaskowym, który już jakiś czas temu mi się spodobał. Nie kupiłam wówczas roweru, ponieważ nie miałam gdzie nim jeździć. Skoro zamierzałam dojeżdżać do pracy, to taki rower był mi przecież niezbędny. W sklepie sprzedawca od razu się mną zainteresował i zaoferował swoją pomoc. Ucieszyłam się, bo mogłam dzięki niemu uzyskać wszystkie informacje na temat roweru, który tak bardzo mi się podobał. Okazało się, że wybrałam odpowiedni dla siebie rower damski na podróże do pracy. Był wygodny, posiadał nawet koszyk z przodu i mogłam włożyć do niego torebkę. Kupiłam sobie ten rower.

Dojazd do pracy nowym rowerem sprawia mi mnóstwo przyjemności. Podróż była komfortowa. Duże koła, które posiadał rower sprawiały, że nie męczyłam się podjeżdżając pod górkę i mogłam szybko rozwinąć dość dobrą prędkość. To był zdecydowanie trafiony zakup.