Dobry prezent na roczek

Niedawno dostałam zaproszenie na roczek mojej chrześniaczki. Wiedziałam, że jest to bardzo szczególnie wydarzenie. Chciałam jako matka chrzestna kupić jej wyjątkowy prezent. Jednak za bardzo nie wiedziałam co bym mogła kupić dziecku w jej wieku.

Zakup rowerka dla chrześniaczki

rowerek little tikesOna bardzo szybko zaczęła chodzić i była bardzo żywym i rozwiniętym aż nadto dzieckiem. Spytałam więc koleżanek z pracy. One powiedziały mi, że taki pierwszy rowerek mógłby być idealnym upominkiem dla małej. Na początku stwierdziłam, że jest ona przecież na to za mała. Jednak gdy zaczęłam czytać na ten temat okazało się, że już dzieci roczne zaczynają jeździć. A takie pierwsze rowerki mogą na spacerze zastąpić wózek. Dziecko podczas takiego spaceru ma większą frajdę. Zaczęłam więc szukać takiego rowerka, który byłby wyprodukowany przez najlepszego producenta. W końcu moja chrześniaczka musiała mieć wszystko to co najlepsze. Okazało się, że  najlepszy i najczęściej polecany jest rowerek little tikes, który jest też w bardzo atrakcyjnej cenie.Zastanawiałam się gdzie go kupić czy może w sklepie stacjonarnym czy też przez internet. Jednak jak porównałam koszt to okazało się, że dużo taniej dostanę go kupując ze sklepu internetowego. I tak też zrobiłam. Już po kilku dniach dostałam przesyłkę. Rowerek przyszedł w idealnym stanie i prezentował się bardzo dobrze. Chyba jeszcze nie widziałam takiego ładnego. Byłam pewna, że będzie to dobry prezent dla mojej chrześniaczki.

Na urodzinach wręczyłam go jej. Była zachwycona, że dostała coś takiego. Chyba nikt nie spodziewał się tego, że na te urodziny przyjdę z rowerkiem. Chrześniaczka oczywiście musiała go od razu wypróbować. I już wtedy nie interesowały ją inne prezenty od reszty gości. Ode mnie upominek był najlepszy.