Dobry i doświadczony fotograf

Byłem raczej uważany za zdolnego fotografa z tego względu, że już wielu znajomych kupiło u mnie sesję zdjęciową i wiedziałem, jak tak naprawdę to robić, aby byli oni zadowoleni. Postanowiłem z tego wszystkiego sprawdzić, czy jest dla mnie szansa zatrudnić się w jakimś bardziej znanym biurze zajmującym się o fotografią  na przykład w wynajętym studio.

Inwestycja w zdjęcia ślubne i wynajem studia

studio foto do wynajęciaZ tego względu, gdyż nie wiedziałem, skąd brać zlecenia. Na pewno współpraca z taką firmą da mi wiele możliwości oraz zleceń, które były dla mnie niezwykle istotne. Stwierdziłem, że muszę jeszcze nauczyć się paru rzeczy, aby jeszcze lepiej pracować nad zdjęciami moich klientów. Chciałe zawsze mieć studio, jednak nie mogłem sobie na nie pozwolić, dlatego studio foto do wynajęcia wydawało się być idealną opcją dla początkujących fotografów. Czułem się bardzo dobrze jeśli chodzi o wykonywanie zdjęć, jednak jeśli mówimy o obróbce w programach na komputerze, to nie miałem już takiego doświadczenia i wiedziałem, że na tym właśnie muszę trochę popracować, aby moi klienci byli jeszcze bardziej zadowoleni z mojej pracy. Bycie zdolnym fotografem niesie za sobą różne możliwości, takie jak pozyskiwanie o wiele większych i bardziej dochodowych zleceń. Śluby oraz wesela to chyba najbardziej popularna dziedzina, która również szybko się rozwija, stąd też wiedziałem, że jak tylko dobrze do tego tematu podejdę, będę mógł oczekiwać sporego wynagrodzenia od moich klientów, ale jednocześnie będę mieć satysfakcję z pracy.

Pracy, na której również mi zależało. Fotograf ślubny, który pracuje właśnie w takich większych agencjach fotograficznych pracuje również na renomę całej firmy, stąd też musiałem do każdego zlecenia podchodzę w indywidualny sposób tak, aby klienci mogli mnie polecać, a także moją firmę.