Dobór wydajnych żarówek LED g4

Wybór żarówek nigdy nie jest prostą rzeczą. Jeśli ktoś nie wie o tym, jak wielki wpływ ma ciepłota barw na odbiór otoczenia, faktycznie może zakupić żarówki w dość szybkim tempie i bez głębszego zastanowienia. Jeśli jednak chcemy zrobić wszystko jak należy, może się to nieco skomplikować.

Zakup wydajnych żarówek LED do domu

wydajne żarówki led g4Przede wszystkim dom został dopiero co zbudowany, więc trzeba było kupić wiele różnych żarówek naraz. Zarówno ja jak i moja żona pracowaliśmy w domu, więc chcieliśmy dobrze zadbać o nasze gabinety. Przede wszystkim wiedzieliśmy, że ciepłe barwy lepiej nadają się do sypialni oraz salonów, podczas gdy zimne wspomagały koncentrację oraz pomagały skupić się na założonym celu. Ciężko było już w sklepie odgadnąć, jaka żarówka da jaką barwę światła. Wiedziałem, że wydajne żarówki LED g4 dadzą takie barwy, jakie został opisane na opakowaniu, ponieważ można było wyjąć je z pudełka, przykręcić do wystawionej lampy nocnej i przekonać się, czy wszystko odpowiada klientom. Dzięki temu efekt był dość dobrze widoczny. Potrzebowaliśmy co najmniej ośmiu żarówek dających ciepłe barwy do salonu, sypialni, kuchni i pokoi dziecięcych. Cztery żarówki dające zimne barwy światła były potrzebne do naszych gabinetów. Pytanie nasuwało się samo – co z korytarzem oraz schodami. Tam w teorii nikt z nikim nie rozmawiał, dlatego można było po prostu postawić na to, co lepiej wyglądało. Uznaliśmy, że w korytarzu lepszy efekt da zimna barwa światła, podczas gdy na schodach lepsze będą żarówki świecące bardziej na żółto. Na szczęście byliśmy co do tego zgodni. Z całym pudłem żarówek podeszliśmy do kasy.

Montowanie żarówek w domu było co prawda czasochłonne, ale i satysfakcjonujące. Patrzyliśmy, jak stopniowo nasz dom jest zalewany barwami, które sobie wymarzyliśmy. Nasze marzenia się spełniały – dom wyglądał dokładnie tak, jak we wszystkich naszych snach.