Coraz bardziej powszechne są lampy z mosiądzu

 

Rodzice mojego męża za niecałe dwa tygodnie będą obchodziliśmy kolejną rocznicę ślubu. Organizują z tej okazji małe przyjęcie dla najbliższych. W związku z tym my mamy teraz zagwozdkę, co im kupić jako upominek. Zapewne każdy z nas będzie szukał czegoś, co sprawi, że będą o nas pamiętali, jak na dany produkt spojrzą.

Lampa mosiężna wraca do łask

lampy mosiężne wiszącePrzeanalizowałam wiele pomysłów, które miałam, ale żaden w stu procentach mi nie odpowiadał. W końcu wymyśliłam, że rodzice Marcina ucieszą się najbardziej z oświetlenia. Lampy mosiężne wiszące idealnie sprawdzą się na dosyć długim korytarzu. Z resztą ich dom składa się z jasnych ścian, ale dodatki to się ciężkie, ciemne i mosiężne. Widać, że oboje lubią tego typu klimat, więc poruszyłam ten temat z mężem i zgodził się ze mną. Początkowo braliśmy pod uwagę także lampy stojące, ale uznaliśmy, że bezpieczniejszą opcją są wiszące, bo praktycznie nie zajmują miejsca. Pierwszą moją myślą, kiedy oglądałam lampy mosiężne wiszące było to, jak dostojnie się one prezentują. Dodatkowo wydaje mi się,że mimo wszystko są one na tyle uniwersalne, że będą pasowały do większości pomieszczeń. W końcu w modzie jest teraz przełamywanie stereotypów czy utartych kanonów, czyż nie? Zagłębiłam się w temacie, dzięki czemu zaczęłam mosiężne lampy zauważać nawet w sklepach czy firmach. Bardzo podoba mi się, że ludzie łączą różne style i według mnie idealnie się to sprawdza. W przypadku cen zależne jest od tego, jakiej wielkości interesuje nas lampa. Im większa, tym cena będzie odpowiednia wyższa.

Mi osobiście przypadły do gustu kinkiety mosiężne albo rozbudowane lampy wiszące, które idealnie sprawdziłyby się w dużym salonie. Jeśli kupujecie lampy wiszące na prezent, możecie od razu ustalić sobie kwotę, którą chcecie przeznaczyć. Warto to zrobić, żeby później uniknąć stresu. Najbardziej intryguje mnie to, że coraz częściej doceniamy produkty, które byśmy bardziej kojarzyli z przeszłością niż z obecnymi czasami. To piękne, że nie zamykamy się na tego typu nowości!