Ciekawe produkty warszawskich firm poligraficznych

W każdej branży obserwujemy od dłuższego czasu zapotrzebowanie na dostarczanie oryginalnych i nietuzinkowych produktów, wyróżniających się w jakiś określony sposób na tle wielu innych. Takie kreatywne projekty zyskują przychylność dużego grona odbiorców.

Specyfika i zalety hot stampingu

hot stamping warszawaZdarza się tak, że potrzebny jest druk do „celów specjalnych”. W takiej roli sprawdza się doskonale metoda tłoczenia za pomocą odpowiedniej matrycy oraz folii, przy działaniu temperatury. Tzw. hot stamping wykonany na wizytówkach dodaje wizerunkowi firmowemu charakteru i powagi. Reprezentowana w ten sposób firma utożsamiana jest z prestiżem oraz dbałością o sposób postrzegania i kojarzenia marki. Idąc dalej tropem rozwoju i sukcesu – rozmaite dyplomy i certyfikaty znakowane za pomocą hot stampingu są po prostu bezkonkurencyjne. Poprzez taką formę zdobienia nowe umiejętności i kwalifikacje nabywane podczas szkoleń i kursów zawsze będą przypominały o wadze tych osiągnięć, stanowiąc też piękną pamiątkę. Termodruk spotykany jest również przy projektowaniu kart menu, bonów podarunkowych i kart rabatowych. W tym przypadku istotna jest jedna z kluczowych zalet hot stampingu – wysoka trwałość. Używane często karty rabatowe czy jadłospisy są bardzo odporne na ścieranie. Hot stamping warszawa daje duże możliwości w zakresie personalizacji. Dzięki tej metodzie identyfikacja wizualna każdego produktu nabiera zupełnie nowego znaczenia. Podkreślenie logo czy motywu związanego z przedsiębiorstwem zapada w pamięci odbiorców i pozytywnie kojarzy się z wizerunkiem firmy.

Wkład włożony w interesujące i niebanalne projekty zawsze spotyka się z pozytywnym odbiorem i oceną otoczenia. Ciekawe metody wydruku oraz jego uszlachetnianie przynoszą długotrwały efekt marketingowy i reklamowy a na dodatek wywołują atrakcyjne wrażenia wizualne.