Cięcie tworzyw sztucznych przez dostawcę

Nazywam się Włodzimierz. Kilka lat temu zdałem kurs na prawo jazdy i uznałem, że poszukam pracy, w której będę jeździł samochodem. Praca przedstawiciela handlowego nie do końca mi odpowiadała i uznałem, że idealnym zajęciem będzie dla mnie praca dostawcy. Zatrudniłem się u przedsiębiorcy, który produkuje tworzywa techniczne i dostarczam dla niego towary klientom, którzy złożyli zamówienie w naszym przedsiębiorstwie.

Cięcie tworzyw sztucznych w klientów

cięcie tworzyw sztucznychW tej firmie pracuję już trzeci rok i jestem bardzo zadowolony. rano przyjeżdżam do przedsiębiorstwa, gdzie chłopacy z magazynu pakują mi na samochód obudowy pleksi-poliwęglan oraz też gabloty pleksi i dostaję instrukcję gdzie mam zawieźć załadowane tworzywa techniczne. Zawsze kiedy rano przyjeżdżam do firmy to wszystko jest już przygotowane i w zasadzie nie muszę czekać na wytyczne. Jeżeli chodzi o trasę to sam ją sobie ustalam, ponieważ staram się jechać tak, żeby nie nadrabiać zbędnych kilometrów. Do klientów zawsze dostarczam tworzywa techniczne na czas i właściciel przedsiębiorstwa jest bardzo zadowolony z efektów mojej pracy. Lubię pracować za kółkiem, ponieważ sprawa mi to ogromną przyjemność. Od niedawna też nasze przedsiębiorstwo oferuje cięcie tworzyw sztucznych, co bardzo zainteresowało wszystkich naszych klientów. Pracuje u nas specjalista, który właśnie wykonuje sprawdzone firmy wykonujące cięcie tworzyw sztucznych i często zabieram go w trasę, jeżeli ma pracować u klienta na miejscu.

Takie sytuacje rzadko się zdarzają, ponieważ głównie cięcie tworzyw sztucznych odbywa się u nas na miejscu. Pewnego razu dostarczałem do klienta gabloty pleksi i trochę zabłądziłem, na szczęście zawsze mam przy sobie nawigację, więc wykorzystałem ją, żeby odnaleźć właściwa drogę. Mimo tego incydentu nie miałem opóźnienia w dostawie.