Chciałam założyć działalność gospodarczą

Od kilku lat prowadziłam mały biznes. Ostatnio moje dochody dosyć mocno wzrosły, a baza klientów rozrosła się. Musiałam założyć działalność gospodarczą. Poczytałam trochę informacji na ten temat, ale dalej nie wiedziałam od czego powinnam zacząć, gdzie się udać i jakie dokumenty złożyć. Postanowiłam, że najlepiej będzie jak skorzystam z pomocy doświadczonego prawnika.

Udało mi się założyć działalność gospodarczą

zakładanie działalności gospodarczej bydgoszczZależało mi na znalezieniu osoby, która wszystko mi wytłumaczy, a w razie potrzeby uda się ze mną także do odpowiednich urzędów i pomoże załatwić sprawy formalne. Chciałam aby był to ktoś, kto bardzo dobrze opanował zakładanie działalności gospodarczej Bydgoszcz to duże miasto, dlatego nie miałam problemu ze znalezieniem odpowiedniego specjalisty. Był to prawnik, który specjalizował się w obsłudze prawnej firm oraz zakładanie działalności gospodarczych. Wiele osób polecało go jako świetnego specjalistę, który pomoże we wszystkich kwestiach prawnych i formalnych. Zdecydowałam się skorzystać z jego pomocy, ponieważ oferował swoje usługi w naprawdę przystępnych cenach. Jak się już wkrótce przekonałam, to był bardzo dobry wybór. Przede wszystkim dlatego, że pomógł mi on wypełnić wszelkie dokumenty do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędu Skarbowego. Podpowiedział, kiedy najlepiej założyć działalność, żeby jak najdłużej móc się cieszyć niskimi kosztami z tym związanymi.

Dosłownie w kilka dni załatwił wszystkie formalności, dzięki czemu jeszcze w tym miesiącu mogłam startować ze swoją działalnością. Byłam bardzo zadowolona z jego usług i jeszcze wielokrotnie się go radziłam w momencie, gdy potrzebowałam pomocy prawnej związanej z prowadzeniem swojej działalności gospodarczej, wypełnianiem pism do urzędu i wnoszeniem odpowiednich opłat.