Brat przygotowuję prezentację i potrzebuje odpowiedniej muzyki do reklamy

Mój brat jest wolontariuszem. Pracuje dodatkowo w świetlicy z dziećmi. Pomaga im w nauce i przygotowuje dla nich rożne kreatywne zadania. Nie spodziewałam się, że mój brat będzie pracował za darmo z obcymi dziećmi. Jego obecna dziewczyna przekonała go to takiego pomysłu.

Muzyka do reklamy pobierana z internetu

muzyka do reklamyMój brat jest podobno świetnym wolontariuszem i całkiem dobrze radzi sobie z dziećmi. Jego dziewczyna jest z niego dumna. Brat szykuje dla dzieciaków prezentacje o zwierzakach. Chce wykorzystać wesołą muzykę, która będzie przerywana odgłosami zwierząt. Muzyka do prezentacji ma być na czasie i ma być znana dzieciom,żeby mogły się w trakcie prezentacji dobrze bawić. Nauka przez zabawę jest podobno najlepsza. Widzę, że brat bardzo się poświęca tej pracy. Postanowiłam mu pomóc. Koleżanka wspominała mi jakiś czas temu o royalty music. Wyszukaliśmy jej stronę i brat postanowił się zalogować. Royalty free music wymaga rejestracji i dokonania opłaty. Bank muzyki ma na swojej stronie bardzo wiele rożnych utworów i piosenek, które mogą być wykorzystywane do różnych prezentacji, reklam czy filmów. Nigdy się nie zastanawiałam skąd producenci biorą muzykę do reklam czy filmów. Dobrej jakości muzyka do reklamy często jest ściągana z tej strony. Koleżanka mi mówiła, że korzystają z banku muzyki bo to jest podobno zbiór wszystkich piosenek i utworów. Muzyka do prezentacji została wybrana przez brata. Brat bardzo szybko znalazł muzykę, która szybko mu się spodobała. Muzyka do filmów i reklam podobno jest także wybierana z tej strony. Royalty free music jest coraz bardziej dostępna w naszym kraju.

Coraz więcej osób zaczyna korzystać z tej strony. Brat przygotował szybko prezentację. Jest zadowolony z efektów. Muszę przyznać, że bardzo fajnie prezentacja mu wyszła. Jesteśmy ciekawi jak prezentacja zostanie przyjęta przez dzieci i czy im się spodoba.