Biuro architektoniczne jako moje marzenie

Cześć, mam na imię Basia i chciałabym się dzisiaj z wami podzielić moim pomysłem na przyszłość. Zanim jednak to zrobię opowiem wam troszkę o sobie. Aktualnie mam 19 lat, ale już nie długo kończę 20.

Biuro architektoniczne zajmuje się poważnymi projektami

biuro architektoniczneOd kilku miesięcy pracuję, jako kelnerka w małej restauracji w mieście Wrocław. Skończyłam liceum ogólnokształcące, zdałam całkiem dobrze maturę, ale niestety kompletnie nie miałam pomysłu na siebie, a nie chciałam iść na byle jakie studia, wolałam dać sobie czas do namysłu, zastanowić się, co tak naprawdę chciałabym robić w życiu. Wiecie, co? Po kilku miesiącach, chyba już wiem jaką drogą powinnam podążać. Marzy mi się aby w przyszłości mieć własne biuro projektów, takie z prawdziwego zdarzenia. Zawsze świetnie rysowałam, z matematyki też byłam dobra myślę, że spokojnie mogłabym sobie poradzić w tej dziedzinie. W ogóle tak sobie myślę, że takie sprawdzone biuro architektoniczne z Wrocławia to jest coś. Wiadomo, że nie dojdę do tego of razu, ale małymi kroczkami. Już widzę siebie na studiach jak zajmuje mnie projektowanie biurowców. Będę chodziła z wielką (naprawdę ogromną) teczką na zajęcia, a po nich będę siedziała w domu i robiła jakieś projekty hoteli, tak dla rozrywki. Od czasu do czasu będę wychodziła wieczorami do kawiarni i patrzyła na Wrocław, który z pewnością jest interesujący dla każdego architekta. Poznam wspaniałych ludzi, będę kończyła kursy, szkolenia, zakocham się w cudownym chłopaku, wezmę z nim ślub, a po kilku latach otworzymy własne biuro projektowe, może małe, ale z czasem zdobędzie swoich klientów. Tak, ten plan bardzo mi się podoba. W końcu wiem, co chcę w życiu robić.

A wy, co myślicie o moim planie, ma nadzieję, że podoba się wam równie bardzo jak mi! Jeśli ktoś z was jest student architektury, proszę o rady! Pozdrawiam B.