Białka Tatrzańska to dobre miejsce na wycieczkę

Jestem wychowawcą w szkole podstawowej i ostatnio musiałam wybrać miejsce do którego pojadę z moją klasą na wycieczkę. Bardzo lubię tego typu wyjazdy, chociaż wymagają ode mnie nieustannej uwagi. Dzieci są bardzo ruchliwe i trzeba ich pilnować. Znalazłam fajny nocleg w Białce Tatrzańskiej. Jestem pewna, że moja grupa będzie wprost zachwycona. Byłam już tam kiedyś i bardzo mi się podobało.

W Białce Tatrzańskiej znajdziemy nocleg dla dzieci

białka tatrzańska - noclegi dla dzieciWycieczka, którą odbyłam z moją klasą była bardzo udana. Wszyscy świetnie bawiliśmy się przez te pięć dni. Dla tych dzieciaków był to pierwszy tak długi pobyt bez rodziców. W takich chwilach wychowawca jest bardzo ważny. Trzeba czuwać nad wszystkimi dzieciaczkami i pilnować, żeby wszystko było jak należy. Na początku wpisałam w Internecie białka tatrzańska – noclegi dla dzieci. Znalazłam szybko dobre miejsce, skąc łatwo będzie nam wychodzić na zwiedzanie. Zabawa była wspaniała. Chodziliśmy po górach, a także robiliśmy dużo zdjęć. Jednego wieczoru zorganizowaliśmy nawet dyskotekę. Dla dzieciaków takie rzeczy są bardzo ważne. Największą atrakcją były jednak podobno noclegi. Dzieci zawsze pokazują sobie swoje pokoje i wszystko jest dla nich takie nowe. Miło jest patrzeć jak wesoło dokazują, ale we wszystkim trzeba zachować umiar. Zawsze jestem czujna i pilnuję, żeby kładły się spać o właściwej porze. Wówczas wstają rano wypoczęte na śniadanie i mamy dużo czasu na wszelkie rozrywki. Fajnie być wychowawcą, nie chciałabym mieć innej pracy.

Po powrocie z wycieczki zawsze jestem zmęczona, ale pozostają miłe wspomnienia. Dzieciaki są niesamowite. W Białce Tatrzańskiej były bardzo grzeczne. Muszę też powiedzieć, że był tam wygodny nocleg i nikt nie narzekał. Takie udane wypadku zdarzają się raczej nieczęsto i myślę, że można tutaj mówić o pewnym sukcesie. Na szczęście ja mam świetną klasę.