Bezpieczna metoda wypełniania ust

Od kilku już lat możemy obserwować praktycznie na całym świecie modę na duże usta. Kobiety powiększają je w przeróżny sposób chwaląc się efektami w mediach społecznościowych, jednak nie wszystkie z tych sposobów są tak naprawdę bezpieczne dla naszego zdrowia. Z jakich zatem zabiegów korzystać, aby estetycznie powiększyć usta nie robiąc sobie krzywdy?

Profesjonalne powiększone usta

wypełnianie ust warszawaModa na duże usta sprawiła, że w internecie zaczęło pojawiać się mnóstwo domowych sposobów na powiększenie ust, które w większości przypadków nie należały do najbezpieczniejszych. Jedynym bezpiecznym tego typu zabiegiem było powiększanie ust przy pomocy konturówki i bronzera, bądź matowej pomadki. Ten sposób jednak nie daje trwałych rezultatów i wymaga od nas wprawy w sztuce makijażu. Chcąc skutecznie powiększyć usta w sposób bezpieczny dla zdrowia warto umówić się na profesjonalne wypełnianie ust Warszawa posiada salony kosmetyczne w których możemy skorzystać z takiego zabiegu. Są to zabiegi praktycznie bezbolesne i co najważniejsze przeprowadzane przez doświadczone i wykwalifikowane osoby, które wiedzą jak ładnie powiększyć nasze wargi i jednocześnie je wymodelować tak, aby wyglądało to efektownie, a jednocześnie naturalnie i pasowało do naszego typu urody. Obecnie najczęściej wybieranym zabiegiem powiększającym usta jest ten z użyciem kwasu hialuronowego ponieważ jest on w pełni biokompatybilny z naszym organizmem.

Nasze ciało naturalnie produkuje kwas hialuronowy i to on w dużej mierze odpowiedzialny jest za wielkość naszych ust. Wypełniając zatem usta tym kwasem dodajemy do nich to, co i tak naturalnie się znajduje. Ponadto od niedawna powstała nowa metoda modelowania ust kwasem hialuronowym polegająca na powiększaniu ich na płasko, co daje jeszcze bardziej naturalne rezultaty.